Oferta

Ofertę Firmy cechuje wysoka jakość towarów posiadających wszelkie certyfikaty i atesty. W naszym przypadku nie musi ona równać się z wysoką ceną, gdyż posiadając stabilną pozycję na rynku potrafimy negocjować korzystne ceny zakupu, co przy niskich kosztach prowadzenia działalności czyni naszą ofertę bardzo konkurencyjną. Dodając do tego dbałość o satysfakcję klienta poprzez wysoki poziom jego obsługi, oferując mu ze swej strony pełne zaangażowanie i dzieląc się z nim wiedzą i doświadczeniem zdobytym przez lata pracy w branży – uzyskujemy specyficzną i bardzo poszukiwaną na rynku ofertę.

Oferta ta dodatkowo bogata jest pod względem towarów i usług. Składa się z pozycji już funkcjonujących na rynku, takich jak drewno budowlane, konstrukcje klejone czy tarcice. Składa się również z towarów stanowiących mimo swych oczywistych zalet, ciągle niszę na rynku budowlanym. Są to przede wszystkim boazerie oraz podbitki drewniane. Nowością w ofercie będą regały oraz meble, których produkcja z czasem zostanie wprowadzona.

Ofertę spina w logiczną całość blok usług. Klient w dzisiejszym czasie ceni sobie jakość obsługi, czas oraz dys­pozy­cyjność sprzedawcy, jego zaan­gażowanie, wiedzę i doświadczenie oraz bezpośredni
z nim kon­takt o dowolnej porze. To wszystko otrzyma w naszej firmie.

Oferta